تازه ها
نشست رئیس بنیاد نخبگان خوزستان با نماینده جمعیت iلال احمر استان مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

رئیس بنیاد نخبگان استان خوزستان در نشست با نماینده جمعیت هلال احمر خوزستان  بر اجرای تفاهم نامه ای که مابین بنیاد ملی با جمعیت هلال احمر کشور منعقد شده تاکید کرد.به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان خوزستان، دکتر علیرضا زراسوندی با بیان اینکه هلال احمر و صلیب سرخ جهانی نهادهایی هستند که احساس امید و شکفتن را به جامعه انتقال می دهند و بنیاد نخبگان نیز تمایل دارد تا در این مسیر قرار بگیرد و افراد تحت پوشش این بنیاد نیز عضو این جمعیت شوند.

زراسوندی با اشاره به برگزاری اردوهای جهادی برگزار شده از سوی بنیاد اظهار کرد: بنیاد نخبگان به دلیل تعطیلی دانشگاه ها در فصل تابستان کم کارتر می شود و از مهرماه به بعد فعالیت های برون دستگاهی خود را از سر می گیرد  که اردوهای جهادی نمونه ای از این فعالیت هاست و کمک شایانی به مردم مناطق محروم می کند.


نماینده جمعیت هلال احمر خوزستان نیز در این نشست با بیان این که این جمعیت، کاروان های سلامت را در سطح استان برگزار کرده است، عنوان کرد: در این کاروان ها، امکانات مورد نیاز مثل مواد غذایی و پوشاک و مواد بهداشتی را همراه خود به مناطق کم برخوردار می بریم.

موزرم پور به طرح "همای رحمت در ماه رمضان" که با همکاری بنیاد نخبگان و جمعیت هلال احمر اجرا شد، اشاره کرد و افزود: گروه هدف را شناسایی و بسته های غذایی، بهداشتی و دارویی را توزیع می کنیم.